Bułgarskie olejki różane

Dolina Róż to szczególnie miejsce w Bułgarii, gdzie rośnie mnóstwo tych pięknie pachnących, delikatnych kwiatów, zbieranych co roku również w celach kosmetycznych. Dzięki temu można stworzyć aromatyczną wodę perfumowaną lub właśnie olejki o szczególnych właściwościach. Kosmetyki te z pewnością świetnie nadają się do codziennej pielęgnacji, jak i na specjalne, relaksacyjne wieczory.

www.tlumacztekst.com.pl

Róża ma wiele specjalnych właściwości. Przede wszystkim łagodzi napięcie, uspokaja i koi nerwy w aromatycznej kąpieli po ciężkim dniu pełnym stresujących zadań. Bułgarskie kobiety ponad to wykorzystują właściwości osmyczające, tonizujące i regenerujące olejku, który ponad to zapewnia nawilżenie i reguluje prawidłowy przepływ krwi.

olejki do włosów różna w Bułgarii produkowane są bez udziału jakichkolwiek szkodliwych substancji chemicznych, co dodatkowo przyczynia się do ich zdrowych właściwości. Mają także właściwości zdrowotne, leczy trądzik i zapalenia mieszków włosowych. Bułgarki od wieków wiedziały, jak prawidłowo dbać o cerę.

.

http://www.dietadlawlosow.pl